Napiši svoj komentar
-
Čudovita sta! 😍
Napisal/a Nataša dne 20. 05. 2026

OTVORITVENA AKCIJA -50% na novi naravni olji za telo + gratis dostava ob vsakem nakupu nad 24.95 € ♡ >>
* Resnično hvala za čisto vsako mnenje in oceno! Naj še napišem da ne moremo zagotavlti, da so objavljene ocene podali potrošniki ki so izdelek dejansko kupili. Več pa v povezavi zgoraj. ♡
Čudovita sta! 😍
Napisal/a Nataša dne 20. 05. 2026Dve vilinčici za popoln ritual nege kože, masaže in razvajanja duše. ♥
Včasih telo potrebuje toplino, nežnost in objem kokosa. Drugič si zaželimo svežine, lahkotnosti in sončne citrusne energije. Izberi olje glede na svoje počutje, razpoloženje ali trenutek dneva – ali pa preprosto uživaj v obeh. :)
✔ Dve naravni olji za popolno dnevno nego kože.
✔ Kožo nahranita, mehčata in pomagata ohranjati vlago.
✔ Primerno za vse tipe kože.
✔ Lahka tekstura, ki se hitro vpije brez mastnega občutka.
✔ 100 % naravna kozmetika (brez konzervansov, umetnih dišav in barvil).
Zaloga: Na zalogi
Cena: 39,90 €
Akcijska cena: 19,94 €
Paket vsebuje Naravno olje za telo COCONUT in Naravno olje za telo CITRUS – dve bogati olji za vsakodnevno nego kože, masažo in trenutke razvajanja. Coconut olje kožo razvaja z nežnim kokosovim vonjem in občutkom hranljive topline, Citrus olje pa osveži čute s svežo noto sladke pomaranče.
Obe olji združujeta hranilne lastnosti mandljevega in kokosovega olja, dodana glina pa pomaga ohranjati mehkobo kože ter prispeva k svilnatemu občutku po nanosu. Lahka tekstura se hitro vpije in na koži ne pušča mastnega filma, še posebej ob nanosu na rahlo vlažno kožo po tuširanju.
Olji ne vsebujeta vode, konzervansov ali umetnih barvil – le 100 % aktivne sestavine za nego kože: bogata rastlinska olja, naravno glino, vitamin E in pri Citrus olju še 100 % naravno eterično olje sladke pomaranče.
Olji lahko nanesemo na suho ali vlažno kožo, najboljši učinek pa dosežemo po tuširanju, ko je koža še rahlo vlažna. Takrat pomagata zadržati vlago v koži, preprečujeta njeno izhlapevanje ter kožo ohranjata mehko, prožno in sijočo.
Majhno količino olja nežno vmasiramo v kožo in pustimo, da se vpije. Če je mogoče, kože ne brišemo takoj z brisačo, ampak jo le nežno popivnamoj. Nanos na vlažno kožo omogoča boljše vpijanje brez mastnega občutka, hkrati pa za nego porabimo manj izdelka.
* Olje je 100 % naravno in ne vsebuje nobenih umetnih dodatkov ali stabilizatorjev, zato se lahko zaradi visoke vsebnosti kakovostnega kokosovega olja pri temperaturah pod 20 °C naravno strdi. V tem primeru ga postavimo na toplejše mesto in ponovno bo postalo tekoče.
Cocolina in Citrolina sta vilinčici, ki sta me klicali že dolgo časa. Rodili sta se iz naše ljube Koko – nežnega moussa za telo iz 100 % kokosovega olja, ki ga mnogi obožujete že leta. Ker pa se Koko poleti zaradi kokosovega olja zelo rada stopi in se spremeni skoraj v olje, sem jo zadnja leta v toplih mesecih umaknila s poličk. In prav tam se je začela zgodba novih olj za telo. Koko se seveda vrača v hladnejših mesecih, iz njene poletne različice pa sta nastala Coconut olje in Citrus olje. ♥
Kot maserka, refleksoterapevtka in kozmetičarka sem pri oljih zelo zahtevna. Pomembno mi je, kako drsijo po koži, kakšen občutek pustijo med nanosom in predvsem po njem. Želela sem ustvariti olje, ki kožo res nahrani, jo navlaži in zmehča, obenem pa omogoča čudovit občutek ob masaži in negi telesa. Takšno, ki kožo nežno odišavi – naravno, brez premočnega parfuma – in na njej pusti občutek mehkobe, sijaja in udobja.
Zato sta olji nastajali dolgo časa. Brez hitenja. Iz želje po popolnem občutku na koži. Nobeno od njiju ne vsebuje vode, konzervansov ali umetnih barvil – le 100 % aktivne sestavine: bogata rastlinska olja, naravna glina, vitamin E in pri Citus olju še 100 % naravno eterično olje sladke pomaranče. Kapljica sladke pomaranče deluje kot sončni žarek – pomirja, dviga razpoloženje in koži podari svežino ter nežno citrusno toplino.
Obe olji zelo priporočam za nanos na rahlo vlažno kožo po tuširanju. Takrat se še lepše vpijeta, pomagata zadržati vlago v koži in ne puščata mastnega občutka. To je zame pravi način nege kože. Če pa si želite masaže, ju nanesite na suho kožo – tudi tako delujeta čudovito. Oboje je prav. :)
Cocout olje in Citrus olje sta nastali iz moje ljubezni do masaže in nege. Uporabljamo ju cela družina – po tuširanju ju vmasiram tudi otrokoma, vsak ima svojo najljubšo. Sama imam zelo suho kožo ( zaradi luskavice) in si brez olj danes skoraj ne predstavljam več dneva.
Upam, da bosta pomagali tudi vam.
Za nego kože. Za masažo. Za razvajanje duše. ♥
Tina-glina
✔ SESTAVINE ( INCI EU) COCONUT BODY OIL: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cocos Nucifera Oil, Clay, Tocopherol.
✔ SESTAVINE ( INCI EU) CITRUS BODY OIL: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cocos Nucifera Oil, Clay, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Tocopherol, Limonene*, Pinene*, Linalool*, Citral*.*naturally in Essential Oils
✔ Produced by /Proizvaja: T.A.NARAVA Tina Avguštin s.p., Suhadole 5c, 1218 Komenda, Slovenia, EU
✔ SKLADIŠČENJE IN SHRANJEVANJE: v suhem prostoru na sobni temperaturi do 25⁰C, zaščiteno pred svetlobo. UPORABNO najmanj do konca datuma odtisnjenega na dnu embalaže.
✔ Teža: 2x 150ml
✔ Naravno. Vegansko. Prijazno živalim.
Brezplačna poštnina
Hitra dostava
Osebni prevzem v naši trgovini ( Suhadole 5c, Komenda)
Vsebuje našo glino
Naravna kozmetika
Prijazno do živali
Ročno izdelano v Sloveniji
Naravna olja in zelišča
Veganski izdelek
Možnost recikliranja



