Napiši svoj komentar
-
5
Napisal/a Nataša dne 19. 04. 2025
Imam občutljivo lasišče in suhe lase. Serum,ki ga pustim učinkovati čez noč, šampon Beauty in balzam so res odlični. Moji lasje so mehki, lasišče pomirjeno :) -
Naravna glinena kozmetika za lase res deluje. Splošno prodajani izdelki za lase pogosto vsebujejo parabene in druge hormonske motilce v dišavah. To pa je končno izdelek, ki je naraven in vsaj tako učinkovit kot tisti kemični.
Napisal/a Ana dne 8. 02. 2025 -
Podarila ga bom za rojstni dan. Mislim, da je to super darilo. V materialni prenasicenosti mislim, da je to zelo lepo, domiselno in kvalitetno darilo. Poleg tega tudi zato, ker ženskam res veliko pomeni lepa in obstojna pričeska. Namreč pogosto umivanje las škoduje lasišču in samim lasem.
Napisal/a Saša dne 10. 07. 2024 -
Zelo zadovoljna!!!
Napisal/a Marjeta dne 12. 06. 2024
-
Seruma za lase še nisem uspela uporabit, šampon in balzam pa uporabljam od januarja letos in sem z obema ful zadovoljna. Šampon se lepo speni, gor ga pustim kakšno minuto in opažam, da za kakšen dan prestavim ponovno umivanje las. Balzam pa kar traja in traja, to ga imam pomoje za celo leto - pa si ga večkrat podrgnem po celem lasišču. Po par minutah ga sperem in se že na mokrih laseh čuti, da so bolj gladki. Super oboje.
Napisal/a Valerija dne 22. 05. 2024 -
Teh vilinčic ne zamenjam za nič. Priznam, sem sprobala že marsikaj, ampak izdelki za lase iz gline so zame zakon. ♥
Napisal/a Janja dne 2. 04. 2024